איך קוסם מתכונן להופעה?

מופעי קסמים הם כנראה תת הז'אנר הכי לא מובן של הופעה. קשה לדמיין בחור או בחורה שרוצים להראות קסם, ובכל זאת יש כל כך הרבה אנשים בחוץ שרוצים ללמוד איך לעשות את זה. ומכיוון שמופעי קסמים כל כך פופולריים, הם הפכו לאחת הפעולות הרווחיות ביותר בתעשייה.

אז איך קוסמים מתכוננים להופעה? אילו מזונות הופכים אותם לבריאים, לא בריאים ומוכנים לקריירה בטיולים? אנו עורכים סיור מהיר במה שאתה צריך לדעת על הופעה בפומבי: איזה מאכלים אוכלים קוסמים? כמה קלוריות אתה צריך כדי לעבד מחדש את הבטן המטבולית שלך לפני שמתחילים מופע חדש? איך לאכול בריא ולהפיק את המקסימום מצלחת אוכל – גם אם אתה מומחה לתזונה!

 

מה זה אומר להיות קוסם?

הדבר הראשון שצריך להבין בלהיות קוסם הוא שזהו תחום עבודה מאוד ספציפי. אתה לא יכול פשוט להתחיל לעשות כל מה שהלב שלך חפץ, לא משנה כמה מזה תכנתת את המוח שלך להשתוקק. אתה צריך לעבוד על היצירתיות האישית שלך ועל הכישורים הספציפיים שלך כדי שתוכל להפיק את העבודה הטובה ביותר שלך בפומבי.

זה אומר שלהיות קוסם דורש שילוב של כל הכישורים שפיתחת במהלך חייך, כמו גם הכישורים הספציפיים שתצטרך כדי להצטיין בסביבה מקצועית. זה גם אומר שלהיות קוסם מקצועי זה לא מאמץ אחד שמתאים לכולם. ככל שיש לך יותר ניסיון, כך הקהל שלך מגוון יותר. אתה לא יכול לסמוך רק על המהירות והמהלכים הבסיסיים שלך כדי להקים מופע לקהל הממוצע. אתה צריך להיות גמיש ככל האפשר כדי שתוכל להתאים את עצמך להעדפות ולצרכים שלהם.

 

איך להופיע בציבור?

כשזה מגיע לביצועים פומביים, יש כמה דברים שאתה צריך לזכור. ראשית, אתה צריך שיהיה לך סיפור נהדר לספר. שנית, אתה צריך להיות נינוח וחוש הומור שגורם לכולם להרגיש בטוחים ומובנים. שלישית, אתה צריך לשמור על גישה אחידה בזמן שאתה מנווט בנוף החברתי והרגשי של המרחבים הציבוריים.

אתה צריך ליצור קשר עין לעתים קרובות כדי לא להחמיץ הזדמנות לפגוש אנשים במסגרת חברתית. לבסוף, אתה צריך לשמור על קור רוח כשאתה מופיע בפומבי ומול כמות גדולה של אנשים. אתה לא רוצה להיות רגשי או מבולבל או כל דבר אחר שיצא משליטה, אז אל תתרגש יותר מדי בזמן שאתה נותן את הביצועים שלך.

 

בשביל מה קסם?

קסם הוא ענף של אמנויות מיצג שיכול לנוע מבסיס, כגון טריקים בקלפים והחלפת קלפים, למתקדמים יותר, כגון ניחוש, אסטרולוגיה והקסולוגיה מצרית. זה יכול לשמש לכל מיני קהלים, מהמקצוענים המשתמשים בו להצגות ברמה גבוהה ועד הלא מקצועיים, המשתמשים בו לאילתור, הוראה ולימוד פרטי. ההיסטוריה של הקסם קשורה קשר הדוק לזו של המדע.

מגילוי אבן החכמים ועד המצאת הדפוס, מהתפתחות השפה העממית ועד התקשורת המודרנית, הקסם היה חלק מהתרבות האנושית. העולם העתיק והמודרני היו מלאים בסיפורים וטקסים המבוססים על חיזוי עתידות, אסטרולוגיה וצורות אחרות של עתידות. ובנוסף זאת הפעלה ליום הולדת שתעשה שמח בלבבות האנשים.

 

סיכום

לבסוף, הקפד לשמור על בריאותך הגופנית והנפשית הכללית בכושר על ידי שמירה על שגרה בריאה ועקבית. עם כל מה שנאמר, זה לא סוד שלטייל בעולם היא חוויה מדהימה עבור כולם. ולקוסמים, זה עוד יותר בגלל האפשרות להיות מסוגל להופיע בכל תרבות או שפה שתתעניין בה.

קוסם מכין

אולי תאהבו גם את

ביצועי טלפתיה
הופעת טלפתיה בלתי נשכחת

מרגישים לפעמים שחברים שלכם יכולים לקרוא לכם את המחשבות? יש אנשים שהפכו את זה למקצוע. אומנות הטלפתיה היא אומנות שריתקה אנשים במשך מאות שנים ועד

קראו עוד »
מנטליסט תותח לאירוע פרטי

כשמדברים על אומנות חושים, אי אפשר שלא להתייחס למנטליסט, כחלק מהמכלול. מנטליסט מבצע פעולות שונות בזריזות ידיים אשר גורמת לתדהמת הקהל ולהתפעלותם מהמופע שהוא מציג

קראו עוד »